Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka - Kenge Shpirti
Ndëgjuar 10,623,646
Shkarkuar 3,783
Pëlqyer 41,580
Publikuar 21/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/KengeShpirti
Music: Irkenc Hyka
Mix & Master Co Producer: JOJO
Lyrics: Endrit Mumajesi - MUMA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store