Banner

Banner

Titulli Dafina Zeqiri ft. Lurro - Kapma Doren
Ndëgjuar 1,341,499
Shkarkuar 784
Pëlqyer 8,040
Publikuar 01/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Dafina Zeqiri x Lurro - Kapma Doren

Spotify: https://smarturl.it/KapmaDorenSpotify
iTunes: https://smarturl.it/KapmaDoreniTunes
AppleMusic: https://smarturl.it/KapmaDorenAppleMusic
Deezer: https://smarturl.it/KapmaDorenDeezerProduced by: MONEYZ
Video by: Entermedia
Published by: Bzzz Entertainment

#DafinaZeqiri #Lurro #KapmaDoren
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store