Banner

Banner

Titulli Luana Vjollca - Ti Amo
Ndëgjuar 1,585,154
Shkarkuar 672
Pëlqyer 13,070
Publikuar 02/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Luana Vjollca - Ti Amo
(One shot music video)

Beats & Arrangement by Rrzon Music
Lyrics by Rrzon Music
Mix & Master by Bini Diez
Styling by Blerina Kllokoqi & Luana Vjollca
M.U.A & Hair by Arber Bytyqi & Kaci
Video by XLFilms

Follow Luana Vjollca on:
Website: http://www.luanavjollca.com/en/
Instagram: https://www.instagram.com/luanavjollca
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg
Facebook: https://m.facebook.com/LuanaVjollca/

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/109757442
iTunes: https://music.apple.com/us/album/ti-amo-single/1478641609?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/5ttSH4ewFHWVvTAS17VTUE

#luanavjollca #tiamo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store