Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Kallem
Ndëgjuar 415,793
Shkarkuar 2,268
Pëlqyer 2,143
Publikuar 20/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Teksti & Muzika: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Drinor Zyberaj
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store