Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli - Ditelindja
Ndëgjuar 1,056,544
Shkarkuar 3,691
Pëlqyer 4,026
Publikuar 25/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Muzika & teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Miti Geci
Video: MProduction

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Follow VizioniLibonia on…
FB: https://smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: https://smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: https://smarturl.it/VizioniLiboniaSub

© & ℗ VizioniLibonia & Onair Media. All Rights Reserved
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store