Banner

Banner

Titulli Sef Duraj ft Merita Latifi - Rrushe
Ndëgjuar 527,623
Shkarkuar 252
Pëlqyer 2,482
Publikuar 18/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Prod by: Ermal Krasniqi & Besim Bunjaku

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store