Banner

Banner

Titulli Xhensila Myrtezaj - PARIS
Ndëgjuar 7,661,889
Shkarkuar 22,887
Pëlqyer 57,659
Publikuar 26/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/XhensilaParis

Muzika & Teksti: Pirro Cako
Arregment: Darko Dimitrov
Video: Eduart Grishaj
Make up & Hair: Elona Balaj
Styling: Ksela & Lara


Xhensila on Instagram: https://www.instagram.com/xhensilamyrtezaj
Xhensila on Facebook: https://www.facebook.com/XhensilaMyrtezaj

℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store