Titulli GEASY x MAJK feat XHENSILA - MEKATI JEM
Ndëgjuar 135
Shkarkuar 21
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

GEASY x MAJK feat XHENSILA - MEKATI JEM - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store