Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Pash dy syte
Ndëgjuar 169,312
Shkarkuar 4,452
Pëlqyer 1,665
Publikuar 30/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music: ILIR BERANI
Lyrics: ILIR BERANI
Performed by: FATJETA BARBULLUSHI
Piano by: Bini Nebihu
Produced by: Diez

(C) Albatrit Muqiqi 2019.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store