Banner

Banner

Titulli Bes Kallaku ft Imbro Manaj - Ca mke bo
Ndëgjuar 1,700,079
Shkarkuar 10,233
Pëlqyer 18,209
Publikuar 02/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 𝗳𝘁. 𝗜𝗺𝗯𝗿𝗼 𝗠𝗮𝗻𝗮𝗷 - 𝗖𝗮 𝗺𝗸𝗲 𝗯𝗼

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
► https://smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/CaMkeBo-online
____________________________

🎵 Music by Edlir Begolli
🎵 Lyrics by Bes Kallaku & Edlir Begolli
🎵 Produced by Bes Kallaku
🎥 Video By Adi Grishaj


✔️ Published by 𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
Instagram ► https://instagram.com/bes_kallaku

🎤 Connect with 𝗜𝗠𝗕𝗥𝗢 𝗠𝗔𝗡𝗔𝗝 :
Instagram ► https://instagram.com/imbromanajofficial

🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 :
Instagram ► https://www.instagram.com/edlirbegolli

🎥 Connect with 𝗔𝗗𝗜 𝗚𝗥𝗜𝗦𝗛𝗔𝗝 :
Instagram ► https://www.instagram.com/adi.mov

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#beskallaku #camkebo #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store