Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Burak Vehapi - Dadush
Ndëgjuar 412,229
Shkarkuar 7,067
Pëlqyer 2,795
Publikuar 04/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
🎧 https://fanlink.to/Dadush
Video : MProduction
Riorkestrimi : Ardian Kastrati
Produced by :MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #GoldAG #BurakVehapi

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store