Banner

Banner

Titulli Dafina Dauti ft Tafil Kurtishi - Mos u largo
Ndëgjuar 50,281
Shkarkuar 904
Pëlqyer 555
Publikuar 10/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store