Banner

Banner

Titulli Blero ft Kaltrina - Tkam humb
Ndëgjuar 1,223,263
Shkarkuar 381
Pëlqyer 3,512
Publikuar 12/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Producent Ekzekutiv: Shpetim Desku
Teksti: Fiss & Doni
Ork.: Fiss & Doni
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store