Banner

Banner

Titulli Alban Mehmeti - Engjull me Duvak
Ndëgjuar 67,024
Shkarkuar 3,259
Pëlqyer 155
Publikuar 15/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
🎧https://fanlink.to/EngjellMeDuvak
Video : MProduction
Ork: Rrahman Kryeziu
Produced by : MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #AlbanMehmeti

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store