Banner

Banner

Titulli Soni Malaj - Shije tradhetie
Ndëgjuar 895,351
Shkarkuar 223
Pëlqyer 3,934
Publikuar 25/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/ArkivaShqip

Kompozimi: Marjan Filipovski-Maki
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Shpetim & Drin Saraçi
Designer: Dona Matoshi
MakeUp Artist: Ela Pera
Hair: Sallon Baki

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/7ENKnY5jtIvEsKAcRzaKjG
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/120474632
iTunes: https://music.apple.com/us/album/shije-tradhetie-single/1489807822?ls=1


Teksti:

(Djali)
Nuk di si ta shpjegoj
Me the se faji ka emrin tim
Nese ka emrin tim, ka edhe mbiemrin tend
Jam vetem, po pi e nuk kam fjale
Nuk i gjej... hape telefonin
Dua te degjoj zerin... tani...


SONI
Nje mesazh
nga numri yt
Naten vone
Kush me shkruan se ende me don
Je ti apo gota

Mos me lendo
Prej fillimit
Jam e lodhur nga trishtimi
Ke lene shume gjurme e deshmi
Per nje tradheti

REFRENI
Jo nuk dua
Nuk dua te ngre dolli
Nese s’eshte per ne te dy
Nuk dua nga ti asnje pije
Nese ka shije tradhetie

E dija se m’kishe mashtruar
Tradhetise nuk i them gezuar
Je shkaktar xhelozie
Ti vrastar besnikerie

Strofa 2
Nje mesazh
Dhe ma trazove qetesine
Rrejshem alkoli premton
Besnikerine

Mos me lendo prej fillimit
Jam e lodhur nga trishtimi
Ke lene shume gjurme e deshmi
Per nje tradheti


Refreni
Jo nuk dua
Nuk dua te ngre dolli
Nese s’eshte per ne te dy
Nuk dua nga ti asnje pije
Nese ka shije tradhetie

E dija se m’kishe mashtruar
Tradhetise nuk i them gezuar
Je shkaktar xhelozie
Ti vrastar besnikerie


BRIDGI
Nese per ty gota eshte e para
Ne dashuri, e humbur eshte gara
Sa kam duruar, sa kam shpresuar
Te lutem me bind
Se nuk ka mbaruar

Refreni
Jo nuk dua
Nuk dua te ngre dolli
Nese s’eshte per ne te dy
Nuk dua nga ti asnje pije
Nese ka shije tradhetie

E dija se m’kishe mashtruar
Tradhetise nuk i them gezuar
Je shkaktar xhelozie
Ti vrastar besnikerie


Nje mesazh
Zemra dridhet perseri
Dashuria jone nuk ka krenari
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store