Banner

Banner

Titulli 2TON x Boyat - Wallahi Wallahi
Ndëgjuar 3,527,209
Shkarkuar 4,683
Pëlqyer 22,892
Publikuar 11/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music & Produced by Boyat
Lyrics by: Tonic & Denk, Boyat, 2TON
Vocal melody by: Boyat, 2TON
Mix & Master by: Boyat
Video: Grandmedia

All rights reserved by Boyat
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store