Banner

Banner

Titulli Remzie ft Nexhat Osmani - Falma
Ndëgjuar 2,062,756
Shkarkuar 6,164
Pëlqyer 9,559
Publikuar 13/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
iAM Artist: https://smarturl.it/iAM-Artist

Stream/Download: https://iam.fanlink.to/Falma
Spotify, Apple Music, TikTok, Itunes, Deezer

Video by: Full Moon Production
Directed by: Klaudia Shehu

Music & Orkestrimi: Alban Arifi
Lyrics: Sebastjana Brecani
Studio: Global Records

Styling: Atelie Ela

Follow me online:

Instagram:https://smarturl.it/Nexhat-Instagram
Facebook: https://smarturl.it/Nexhat-Facebook
YouTube: https://smarturl.it/Nexhat-YouTube
Spotify: https://smarturl.it/Nexhat-Spotify
Apple Music: https://smarturl.it/Nexhhat-AppleMusic

Follow Remzie online:

Instagram: https://smarturl.it/Remzie-Instagram
Facebook: https://smarturl.it/Remzie-Facebook
YouTube: https://smarturl.it/Remzie-YouTube
Spotify: https://smarturl.it/Remzie-Spotify
Apple Music: https://smarturl.it/Remzie-AppleMusic

(℗) iAM Artist & Remzie & Nexhat Osmani (©). All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store