Titulli Remzie ft Nexhat Osmani - Falma
Ndëgjuar 974
Shkarkuar 115
Pëlqyer 7
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Remzie ft Nexhat Osmani - Falma - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store