Banner

Banner

Titulli Ana Kabashi - Dashni
Ndëgjuar 281,889
Shkarkuar 1,501
Pëlqyer 1,606
Publikuar 13/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Ana Kabasha - Dashni
Music: Massive Production
Mix Master: Granit Gashi , Dardan
Lyrics: Ghulo
Outfit: Fortesa , Bymata
Makeup: Zanfine
Hair: Nagip Bince
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store