Banner

Banner

Titulli Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
Ndëgjuar 11,140,648
Shkarkuar 17,676
Pëlqyer 41,489
Publikuar 14/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj


Spotify: https://smarturl.it/VujvujvujSpotify
Deezer: https://smarturl.it/VujvujvujDeezer
AppleMusic: https://smarturl.it/VujvujvujAppleMusic
Amazon: https://smarturl.it/VujvujvujAmazon


Produced by: MONEYZ
Beats: Beatsbled & Dafina Zeqiri
Recorded & mixed: Deard Sylejmani
Melodies: Dafina Zeqiri
Lyrics: Dafina Zeqiri & Elinel
Video: ENTERMEDIA
Published: BZZZ



Special thanks to Art Rushiti - https://instagram.com/artrushiti?igshid=prp8tn4tcg71
We surprised him with an invitation to be our special guest during the shootings, he helped us with the choreography as well.



LYRICS

E di qe une faj kom
e di qe je ka vajton
jena dosta po nuk mjafton
i need good lovin sje ka mkupton x2


e tash ti vuj vuj vuj
mi kqyr storiet edhe luj luj
zemra dhem dhem luj luj luj
e di qe tvjen vuj vuj vuj


nlidhje
e di pa faj je
1 mfal prej meje
si lan 1 mal me dhimbje


E di qe une faj kom
e di qe je ka vajton
jena dosta po nuk mjafton
i need good lovin sje ka mkupton x2


(NMENIME) neper ment e tua
ti hala smunesh me mlshu
buzet e tuaaaa
qe u kry smunen me pranu

a munesh me mngu veq pak
se sdu me tlendu prap
nuk du me t'hap
stu me t'hap mo asni plaaaaag'


e tash ti vujvuj vuj
mi kqyr storjet edhe luj luj
zemra dhem dhem luj luj luj
e di qe tvjen vuj vuj vuj


Cka du prej teje
hek dor prej meje
un pi vetes smuj
tlutna leje
mos thuj
un i joti jom
un i joti jom
veten e lendon mu
jo sun em ndrron
i jemi je
edhe nese sje


vuj vuj vuj
luj luj luj
vuj vuj vuj
luj luj luj


e tash ti vuj vuj vuj
mi kqyr storjet edhe luj luj
zemra dhem dhem luj luj luj
e di qe tvjen vuj vuj vuj

#DafinaZeqiri #VujVujVuj #LujLujLuj #VVV

© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store