Banner

Banner

Titulli Butrint Imeri - Mke rrejt
Ndëgjuar 13,285,669
Shkarkuar 12,417
Pëlqyer 79,987
Publikuar 14/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „M'KE RREJT“ by BUTRINT IMERI here 🎧
https://avd.lnk.to/MkeRrejt 🎧

Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
Lyrics by Butrint Imeri
Film by Supercut
Directed by Besian Durmishi
Video produced by: Adea Kelmendi

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

BUTRINT IMERI on Instagram: http://instagram.com/Butrint_Official
96 on Instagram: http://instagram.com/96mgmt

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store