Banner

Banner

Titulli Stresi - Zemren Maje
Ndëgjuar 1,678,682
Shkarkuar 12,053
Pëlqyer 26,653
Publikuar 24/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Produced by: Irkenc Hyka
Lyrics: Stresi
Video by: Riccardo Moka

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/3WzZqn6tlhv7bu2THju8eo?si=zedujXjWTMeAB6EshcqJiQ
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/128441582
iTunes: https://music.apple.com/us/album/zemren-maje-single/1496504541
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store