Banner

Banner

Titulli Ledri Vula - Piano Rap
Ndëgjuar 1,062,420
Shkarkuar 14,736
Pëlqyer 12,044
Publikuar 01/02/2020

Loading...
Informatat e këngës
https://smarturl.it/pianorap/spotify
https://smarturl.it/pianorap/applemusic
https://smarturl.it/pianorap/deezer

PIANO RAP performed by Ledri Vula.

Beat
Butrint Buçinca & Duja.

Lyrics
Ledri Vula.

Mastered at
RedBox.
Video Producer/Creative Director
Elena Kelmendi.

Visualized by
Boulevard Films.
Camera Operator/Edit&Color Grading
Lee Berisha.
Production Coordinator
Granit Bytyqi.
Connect with Ledri Vula:

Instagram:
https://www.instagram.com/ledrivula

YouTube:
https://www.youtube.com/user/LedriVulaTV

Facebook:
https://www.facebook.com/LedriOfficial/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store