Titulli Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem
Ndëgjuar 162
Shkarkuar 17
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store