Titulli Bes Kallaku ft Anila Mimani - Ciao Po Te Le
Ndëgjuar 188
Shkarkuar 28
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Bes Kallaku ft Anila Mimani - Ciao Po Te Le - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store