Titulli Donjeta ft Bini DIEZ - Mos fol keq
Ndëgjuar 301
Shkarkuar 5
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Donjeta ft Bini DIEZ - Mos fol keq - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store