Titulli Dafina Zeqiri - Nana -ft. Lumi B- -Dafine Moj-
Ndëgjuar 63
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Dafina Zeqiri - Nana -ft. Lumi B- -Dafine Moj- - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store