Titulli Dafina Zeqiri x Lumi B - NANA
Ndëgjuar 112
Shkarkuar 19
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Dafina Zeqiri x Lumi B - NANA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store