Titulli Elgit Doda - TL Toxic Love
Ndëgjuar 172
Shkarkuar 31
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Elgit Doda - TL Toxic Love - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store