Titulli Gold AG ft. Nikoll Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta
Ndëgjuar 142
Shkarkuar 21
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG ft. Nikoll Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store