Titulli Kushtrim Kelani - A m don hala
Ndëgjuar 144
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Kushtrim Kelani - A m don hala - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store