Titulli Luana Vjollca - 1 Mije Vjet
Ndëgjuar 59
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Luana Vjollca - 1 Mije Vjet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store