Titulli Mandi ft. Petrit Vullkani - Te ka lali shpirt 2
Ndëgjuar 99
Shkarkuar 6
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mandi ft. Petrit Vullkani - Te ka lali shpirt 2 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store