Titulli Mozzik ft. Loredana - Nese Don
Ndëgjuar 120
Shkarkuar 13
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mozzik ft. Loredana - Nese Don - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store