Titulli Remzie Osmani - Nexhat Osmani - Ditari
Ndëgjuar 176
Shkarkuar 43
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Remzie Osmani - Nexhat Osmani - Ditari - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store