Titulli Remzie & Nexhat Osmani - Amaneti (Per Shqiptaret e Turqise)
Ndëgjuar 113
Shkarkuar 12
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Remzie & Nexhat Osmani - Amaneti (Per Shqiptaret e Turqise) - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store