Titulli Ryva Kajtazi - Syte e zi -GEZUAR-
Ndëgjuar 74
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ryva Kajtazi - Syte e zi -GEZUAR- - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store