Titulli STRESI - A t ka marr Malli
Ndëgjuar 130
Shkarkuar 29
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

STRESI - A t ka marr Malli - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store