Titulli Dhurata Dora x Elvana Gjata - GAJDE
Ndëgjuar 567
Shkarkuar 119
Pëlqyer 6
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Dhurata Dora x Elvana Gjata - GAJDE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store