Titulli Ermal Fejzullahu - Goditjen e Fundit
Ndëgjuar 117
Shkarkuar 6
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ermal Fejzullahu - Goditjen e Fundit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store