Titulli Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani - As 1 minut
Ndëgjuar 125
Shkarkuar 13
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani - As 1 minut - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store