Titulli Ibrahim x Pandora Gostivari - Bukuroshi dades bukuroshja lales
Ndëgjuar 75
Shkarkuar 5
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ibrahim x Pandora Gostivari - Bukuroshi dades bukuroshja lales - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store