Titulli Kushtrim Dobra - Me Tupana
Ndëgjuar 78
Shkarkuar 1
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Kushtrim Dobra - Me Tupana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store