Titulli Ledri Vula - Monaco
Ndëgjuar 1,862
Shkarkuar 149
Pëlqyer 3
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
[Teksti i "Monaco"]

[Chorus]
Po du me çu ty ën Monaco, Monaco
Po du me t'lut ty ën Monaco, Monaco
Po du me t'puth' ty ën Monaco, Monaco
E me jetu m'ty ën Monaco, Monaco
Ma bella, ma bella (Yeah)
E omël si Nutella (Yeah)
Ma bella, ma bella (Yeah)
Je ma hot se Marbella (Poh, poh)
Po du me çu ty ën Monaco, Monaco
Po du me t'lut ty ën Monaco, Monaco
Po du me t'puth' ty ën Monaco, Monaco
E me jetu m'ty ën Monaco, Monaco
Ma bella, ma bella (Yeah)
E amël si Nutella
Ma bella, ma bella (Yeah)
Je ma hot se Marbella
[Verse 1]
Ma bella, ma e bukur se filter Instagrami (Huu)
S'po muna me t'a da unë ty like-in, na-nah (Poh, poh)
Po tutna, po m'del ti prej ekrani
M'duket po ma bon ti për inati
Se ti ma prishe planin
Ku ma çove ti fustanin?
Uh, ropt e bone namin
Merre zemrën, po ta fali
Se vetën s'u pe nali
Veç trupin tënd unë e du, mama
Se veç zonin tënd du me ngu, mama
Ton' kjo flakë s'o t'u shu mama
Ndale telefonin, rri me mu, mama

[Chorus]
Po du me çu ty ën Monaco, Monaco
Po du me t'lut ty ën Monaco, Monaco
Po du me t'puth' ty ën Monaco, Monaco
E me jetu m'ty ën Monaco, Monaco
Ma bella, ma bella (Yeah)
E omël si Nutella (Yeah)
Ma bella, ma bella (Yeah)
Je ma hot se Marbella

[Verse 2]
Stavin po ma man mu
Zemrën po ma ndan' mu
Po ti nuk e ki prit' që vjen puna e t'thome "Më fal" mu
Ti ëm nuk e njeh mu, jo, nuk ëm njeh mir'
Jo, nuk e din' që nuk ka lëmë mu me m'sill
Ti ëm nuk e njeh mu, jo, nuk ëm njeh mir'
Nuk mun' me ik, se për meje t'kom lidhë
You might also like
Princess Diana
Ledri Vula
Unholy
Sam Smith & Kim Petras
藤井風 (Fujii Kaze) - 死ぬのがいいわ (Shinunoga E-Wa) (Romanized)
Genius Romanizations
[Bridge]
Se ti ma prishe planin
Ku ma çove ti fustanin?
Uh, ropt e bone namin
Merre zemrën, po ta fali
Aha

[Chorus]
Po du me çu ty ën Monaco, Monaco
Po du me t'lut ty ën Monaco, Monaco
Po du me t'puth' ty ën Monaco, Monaco
E me jetu m'ty ën Monaco, Monaco
Ma bella, ma bella (Yeah)
E amël si Nutella (Yeah)
Ma bella, ma bella (Yeah)
Je ma hot se Marvella

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store