Titulli Luana Vjollca - THUAJE Ep 1 -Si Njerez
Ndëgjuar 234
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Luana Vjollca - THUAJE Ep 1 -Si Njerez - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store