Titulli Luana Vjollca x Mc Kresha - Nuk O Ka Ma Qet
Ndëgjuar 475
Shkarkuar 29
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Luana Vjollca x Mc Kresha - Nuk O Ka Ma Qet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store