Titulli Mariola x Jurgen Kacani - Nuse ti Dhender une
Ndëgjuar 152
Shkarkuar 27
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mariola x Jurgen Kacani - Nuse ti Dhender une - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store