Titulli Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gezuar
Ndëgjuar 526
Shkarkuar 70
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store