Titulli Mevli ft. Mandi Nishtulla - Ike ti
Ndëgjuar 273
Shkarkuar 46
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mevli ft. Mandi Nishtulla - Ike ti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store