Titulli Rifat Berisha - Kenge kushtuar Shpend Bekim dhe Arben Bajraktarit
Ndëgjuar 320
Shkarkuar 46
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Rifat Berisha - Kenge kushtuar Shpend Bekim dhe Arben Bajraktarit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store