Titulli Tiron Alili x Vjollca Haci - Me tkalume
Ndëgjuar 269
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Tiron Alili x Vjollca Haci - Me tkalume - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store